Сонячногірськ

Курортне селище Сонячногорське в Криму (в середні віки - грецьке селище Ксеропотамос) розташувалося в 25 км. на схід від Алушти, в живописній долині річки Улу-узень, на березі Чорного моря, біля підніжжя Головної гряди Кримських гір, в курортному регіоні Велика Алушта. Сонячногорське в Криму - це дивовижний по красі куточок природи Гірського Криму. М'який клімат з великою кількістю сонячного світла і тепла, чистий насичений фітоцидами і цілющими солями морське повітря селища Сонячногірське сприятливе для лікування захворювань органів дихання, верхніх дихальнихшляхів нетуберкульозного характеру, серцево-судинної і нервової систем.

Приватний пансіонат

Прості номери розташовані в корпусах з двох, трьох та чотирьох місними номерами. Зручності та душ з гарячою та холодною водою знаходяться на території. Вартість проживання у червні становить 90 грн.; у липні-серпні - 110 грн. з однієї особи.

Номери люкс - оснащені телевізором, холодильником, вентилятором, санвузол у номері. Вартість проживання у червні становить 150 грн.; у липні-серпні - 170 грн. з однієї особи.

Можливе триразове харчування вартістю 100 грн.